Bouwen in de vrije ruimte
-
25x bekeken
-
1 maand geleden geplaatst

Kenmerken
- Levering
- Niet van toepassing
- Staat van het product
- Niet van toepassing
- Type advertentie
- Niet van toepassing
- Type prijs
- N.O.T.K.
Omschrijving
Haelen
Geachte lezer of lezeres,
Als aannemer van loodsen, hallen of stallen zult u vaak offerteaanvragen ontvangen voor deze bouwwerken. Veelal is het niet veel meer dan een krabbel van de aanvrager, zo in de trant van: Ik moet een loods hebben van 20 bij dertig meter. Met een beetje geluk krijgt u er dan nog de hoogte bij ( vrije hoogte of bovenkant van het dak?) Wat moet u rekenen voor de staalconstructie? U stuurt een aantal constructiebedrijven een offerteaanvraag en u krijgt evenveel aanbiedingen terug met verschillende aannames en u weet niet wat u moet kiezen.
Wij kunnen die onzekerheid verminderen door een berekening te maken voor de stalen constructie. U krijgt dan van iedereen een offerte die is gebaseerd op dezelfde gegevens.
Het kan zijn dat u de gehele constructie doorgerekend wil hebben. Wij kunnen het volgende voor u verzorgen:
1. Berekening van het hoofdspant.
2. Berekening van het kopspant.
3. Berekening van het windverband in het dak.
4. Berekening van het windverband in de gevels.
5. Drukbuizen of kokers in het dak.
6. Drukbuizen of kokers in de gevel.
7. Houten dakgordingen.
8. Houten wandregels.
9. Punt- en reactiekrachten op de fundering.
10. Controleren of in een bestaande situatie een extra belasting zoals een takel of kraan kan worden geplaatst en wat eventueel moet worden aangepast. Wat ik vaker heb gezien is dat er verkopers zijn die een oude constructie verkopen maar er geen berekening bij kunnen leveren.
Reageer op deze advertentie
Je moet ingelogd zijn om te reageren op een advertentie.