MarktPlaza

[veilingcatalogi] 8x Hargesheimer (4) De Baecque (4)

99x bekeken
1 jaar geleden geplaatst

Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Levering
Ophalen of verzenden

Omschrijving

Paperback. Acht veilingcatalogi. Vier uitgegeven door veilinghuis Hargesheimer (2018) in Duitsland en vier door veilinghuis De Baecque (2018, 2020) in Frankrijk. Formaat ongeveer 29,7 (Hargesheimer) en 27 cm (De Baecque), gewicht in totaal ongeveer 6,6 kg. Fraai en rijk geïllustreerd in kleur. Eén catalogus vouw in achterkaft, voor de rest zo goed als nieuw. Veilingen Hargesheimer van:

• Oude meesters en beeldhouwwerken
• Toegepaste kunst
• Negentiende eeuwse schilderijen , aquarellen en tekeningen
• Asiatika

De veilingen van De Baecque breder van opzet, maar een vooral over etnische kunst (o.a. Afrika). Referentienummer M24.

Vraagprijs/bieden is exclusief verzendkosten. Verzendkosten 4,75 euro naar een afhaalpunt (DHL/DPD) of 6,95 euro met Postnl (bezorging aan huis). Afhalen ook mogelijk (op afspraak). Zie ook mijn andere advertenties voor gecombineerd verzenden.