MarktPlaza

Spellingoefeningen Nieuwe Spelling - A.J. Pleysier

5x bekeken
9 uur geleden geplaatst

Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Levering
Verzenden
Verzendkosten
€ 3,65

Omschrijving

Paperback, 4e druk, 88 blz. Isbn: 9789039253717. Hoekjes kaft licht 'gekneusd'; verder in goede, nette en onbeschreven staat. Verzendkosten (3,65 euro) zijn voor de koper. [D36]

Veel opstellen, brieven, samenvattingen en ander proza van leerlingen in het voortgezet onderwijs worden dikwijls ontsierd door allerlei spelfouten.
Een jarenlange foutenanalyse heeft onder meer de volgende oorzaken van spelfouten aan het licht gebracht:
- gebrek aan kennis van de elementaire spellingregels;
- gebrek aan inzicht in de zinsconstructie;
- een nog betrekkelijk geringe woordenschat.

Op grond hiervan is in deze uitgave gekozen voor een systematische bespreking van de regels voor de spelling, gevolgd door goed gekozen oefeningen.
De meeste hoofdstukken bevatten een rubriek 'moeilijke' woorden in een puzzel, toepassing van de woorden uit de vorige puzzel, algemene spellingsmoeilijkheden zoals het afbreken van woorden en het meervoud van zelfstandige naamwoorden, en oefeningen met werkwoordsvormen.
Op deze manier wordt met een minimum aan tijd voor bespreken van de regels en moeilijkheden en de verwerking hiervan een maximum aan rendement verkregen.

De antwoorden staan in een aparte uitgave vermeld met isbn-nummer 9789039253793.

KIJK OOK EENS NAAR MIJN ANDERE ADVERTENTIES