Toen, nu alweer jaren geleden, banken gouden munten aanboden aan beleggers en verzamelaars, werden in vitrines vaak deze dummy's uitgestald: exacte replica's van gouden munten, maar enkelzijdig, en natuurlijk van goedkoper materiaal.
Vanwege de nauwkeurige reproducties van de originelen zijn dit interessante objecten, en vanzelfsprekend zijn het leuke opvullers tot u ooit een origineel weer te bemachtigen.
In dit gaval gaat het om een Oostenrijks 4 dukaten stuk.
De diameter is 40mm, het gewicht is 20 gram.
Wij brengen de echte porto in rekening, in dit geval twee postzegels.
Gratis bezorging binnen Veendam/Wildervank.
Kijk ook eens bij mijn andere advertenties, in de komende tijd voegen we meer munten, penningen, aandelen en bankbiljetten toe.
Door uw aankoop ondersteunt u Stichting Cosmic Fire Foundation die hulp verleent aan de allerarmsten in de Indiaanse reservaten.
Mail even voor meer info of een overzicht van ons verdere aanbod - we bieden veel meer aan dan we hier kunnen laten zien.
Wij hebben altijd duizenden munten, penningen, aandelen en bankbiljetten in voorraad - zie Spullenweb.nl.