MarktPlaza

Kunst, katoen en kastelen - J.H. van Heek 1873-1957 (Twente)

100x bekeken
1 jaar geleden geplaatst

Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Levering
Verzenden
Verzendkosten
€ 6,45

Omschrijving

Lijvige hardcover gebonden met stofomslag en leeslint, uitgave 2008, 606 blz. met kleuren-, maar voornamelijk zwart/wit foto's en afbeeldingen. Ex-libris op schutlblad geplakt; verder in goede staat. Boek past niet door de brievenbus. Verzendkosten (€ 6,45 bezorging thuis of € 5,45 ophalen DHL-punt) zijn voor de koper. [D7]

Jan Herman van Heek (1873-1957) was een spraakmakende Twentse textielfabrikant in de eerste helft van de twintigste eeuw. Het waren roerige jaren vol heftige strijd in Oost-Nederland, waarin de opkomst van het socialisme en het groeiende arbeidersverzet centraal stonden en massale stakingen trieste dieptepunten vormden.

Jan van Heek had één vurige passie: de laatmiddeleeuwse kunst. Als verzamelaar van vooral handschriften en schilderijen genoot hij een internationale reputatie. Zijn collectie is te zien in kasteel Huis Bergh in 's Heerenberg. Zijn mecenaat was daarnaast gericht op het behoud van middeleeuwse kerken in Nederland, Duitsland en Engeland.

Combineer en bespaar verzendkosten. Voor de verzendkosten van dit boek (€ 6,45/€ 5,45) kunt u meerdere boeken bestellen en blijven de verzendkosten gelijk (max. 10 kg)

KIJK OOK EENS NAAR MIJN OVERIGE ADVERTENTIES