MarktPlaza

Japanese fairy tales 2nd series no. 2 The Wonderful Mallet

10x bekeken
19 uur geleden geplaatst

Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Levering
Ophalen of verzenden

Omschrijving

Paperback. James, T.H. Japanese fairy tales. Second series No. 2. The Wonderful Mallet. Tokyo: T. Hasegawa. Niet gedateerd. Formaat circa 15,2 cm, gewicht ongeveer 34 gram.
26 bladzijden exclusief de covers. De bladzijden (inclusief de covers) worden gevormd door omgeslagen bladen waardoor de bladzijden maar enkelzijdig bedrukt zijn (de onbedrukte bladzijden zijn naar binnen gevouwen en dus niet zichtbaar). Op de binnenzijde van de cover aan de achterkant een lijst van de fabels.
Gedrukt op crêpe papier. Bij enkele bladzijden op vouw deels gespleten. Slijtageplekjes covers, boekblok in goede staat voor leeftijd. Met illustraties in kleur.
Oorspronkelijk uitgegeven in 1897 of 1899.  Achterin bij de lijst van fabels worden titels van de tweede serie niet vermeld. Ik vermoed dat dit een eerste uitgave is maar vertalingen vanuit het Japans zijn nogal problematisch. Bij de colofon heb ik ook een exemplaar gezien waar “all rights reserved” gedrukt staat wat waarschijnlijk een later exemplaar is. Zeldzaam in welke oude druk dan ook. Referentienummer 11912.

350 euro

Vraagprijs/bieden is exclusief verzendkosten. Verzendkosten 10,35 euro met Postnl (aangetekende verzending). Afhalen ook mogelijk (op afspraak). Zie ook mijn andere advertenties voor gecombineerd verzenden.