HONDA CB 500F 2017 MOTORFIETS VOOR VEILING

Bewaar
  • Aantal keer bekeken 20x bekeken
  • Datum geplaatst 12 dagen geleden geplaatst

Kenmerken

Levering
Ophalen of verzenden
Staat van het product
Gebruikt
Type advertentie
Aangeboden
Type prijs
N.O.T.K.

Omschrijving

Deze dubbele cilinder honda is redelijk gebruikt en heeft geen grote beschadigingen. Hij werd voor het eerst geregistreerd in 2017. De primaire kleur is wit en heeft een kilometerstand van 35.000. het vermogen in KW is 12 tot 35

ik krijg het ter veiling aangeboden vanwege gebrek aan ruimte in mijn carage omdat ik op het punt sta om naar een nieuw huis te verhuizen

Reageer op deze advertentie

Je moet ingelogd zijn om te reageren op een advertentie.