MarktPlaza

Asten, een eeuw historie van een Peeldorp

221x bekeken
9 jaar geleden geplaatst

Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Levering
Ophalen of verzenden

Omschrijving

Jean Coenen.
gebonden boek met omslag
248 pagina's
stofomslag heeft wat gebruikssporen, het boek verkeert in mooie en goede staat.