Kumari - Mijn dochter uit Nepal - Trees van Rijsewijk
-
85x bekeken
-
1 jaar geleden geplaatst



Kenmerken
- Levering
- Verzenden
- Staat van het product
- Gebruikt
- Type advertentie
- Aangeboden
- Type prijs
- Vraagprijs
Omschrijving
Paperback, uitgave 1999, 255 blz. met een paar kleurenfoto's. Boek heeft lichte leessporen (geen vlekken of scheuren). Verzendkosten (4,10 euro) zijn voor de koper. [B3]
In Kumari, mijn dochter uit Nepal beschrijft Trees van Rijsewijk haar eerste ontmoeting met het toen vierjarige meisje Kumari. Ze vertelt hoe ze tot het ingrijpende besluit kwam om een moeder voor Kumari te worden en hoe ze na veel rompslomp eindelijk samen in Nederland aankwamen. Daarnaast is dit boek een schitterend en humorvol reisverslag van een meer dan 15.000 km lange fietstocht door Azië. Met veel gevoel voor de plaatselijke atmosfeer schetst Trees van Rijsewijk het dagelijks leven aan de voet van de Himalaya.
Verzendkosten bij meerdere boeken:
- Soms passen 2 ‘normale’ boeken of meerdere kleine boekjes in één envelop. U betaalt dan slechts 4,10 euro verzendkosten. Informeer even of dit in uw geval mogelijk is.
- Passen de boeken niet meer in één envelop (pakketpost), dan zijn de verzendkosten 5,75 euro bezorging thuis of 4,50 euro ophalen bij een DHL-ServicePoint bij u in de buurt. (Max. 20 kg met een pakketafmeting van 100x50x50 cm.)
Kijk ook eens naar mijn andere advertenties
P.S. In het belang van beide partijen (koper/verkoper) worden al mijn boeken als brievenbuspakje met track & trace verzonden. Op deze manier kunnen er geen misverstanden ontstaan aangaande het versturen als wel het ontvangen van de zending.
Reageer op deze advertentie
Je moet ingelogd zijn om te reageren op een advertentie.